Yerel Zincirler Buluşuyor 2015 Fuarındayız!

  YZB 2015 Katalog (Sayfa Eklentisi).pdf

  Dönüşümü Başlat, Geleceği Kazan

  15-16 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan yerel zincirler buluşuyor fuarına Kenton markasıyla Tibet ailesi olarak bizde katılıyoruz. Bu yıl kurumsal sponsor olarak katıldığımız fuara bir önceki yıl da ana konuşmacı sponsoru olarak destek vermiştik.

  Organize gıda perakendesine ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile yerel zincir marketleri bir araya getirerek işbirliği kanallarını güçlendiren, konferans ve fuar katılımı kapsamında katılımcılarına eşsiz bir atmosfer sunan Yerel Zincirler Buluşuyor organizasyonu 15-16 Nisan 2015 tarihleri arasında, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

  Yedincisi gerçekleştirilecek olan Yerel Zincirler Buluşuyor organizasyonu 2015 yılında da perakendenin en önemli buluşma noktası olma özelliğini sürdürecektir. Sektörün lider firmalarının yeni ürün ve hizmetlerini interaktif stantlarla sunduğu, ziyaretçilerinin memnuniyetini her geçen yıl daha da arttıran organizasyon, aynı zamanda katılımcılara sağladığı geniş network imkânı ile fuar ve kongre yönetimi alanına getirdiği farklılığı gözler önüne serecektir.

  “Dönüşümü Başlat Geleceği Kazan” ana temasıyla 2013 yılında “İnsan”, 2014 yılında “Marka” ile sürecin iki aşamasını tamamlayan YZB, 2015 yılında son aşama olan “Teknoloji” temasıyla dönüşümü tamamlamış olacaktır. Konferans programı, teknolojik gelişmelerin organize gıda perakendeciliğine getirdiği yenilik ve değişimleri paylaşmanın yanı sıra sektörün çeşitli alanlarında kullanılan teknolojinin geliştirilerek daha verimli sonuçlar elde edilmesi için sektör profesyonellerine yeni bakış açıları kazandıracaktır. İki gün sürecek program alanında yetkin konuşmacıların sunumlarıyla katılımcılara teknolojinin alışveriş alışkanlıklarımızı nasıl etkileyeceğinden geleceğin marketlerine, ödeme sistemlerinden online alışverişe, market ekipmanlarından güvenlik sistemlerine kadar bir çok konuda önemli kazanımlar sağlayacaktır.

  YZB 2014’de NELER OLDU!

  Organize perakende sektörünün en büyük organizasyonu olan Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı ve Fuarı, Haliç Kongre Merkezi’nde 16-17 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenmiştir. Toplam 56 firmanın katılımıyla 300’ün üzerinde marka temsil edilmiştir. Organizasyon 6016 profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirmiştir.

  Harita


  İnternet sitesi: www.yerelzincirlerbulusuyor.org