Tatlı Şefi KENTON’dan Yepyeni Bir Seri!

  Pasta ve tatlı yapımındaki tüm malzemeleri çatısında barındıran Tatlı Uzmanı Kenton; şimdi de “Kendi Pastanı Kendin Yap!” sloganı ile ustalık gerektirmeden pasta yapmanızı sağlayacak Pastacılık Gereçleri ile market raflarında yerini alıyor…

  Hepimizin bildiği gibi pastalar ve tatlıların lezzeti kadar, göze hitap etmesi de önemlidir. Bu nedenle profesyonel şefler tatlı sunumlarında el becerisine katkı sağlayacak çeşitli aletler ve kalıplar kullanmaktadır. İşte bu ekipmanlar artık Kenton markasıyla ev hanımlarının da elinin altında!

  12 çeşit ürün içeren Kenton Pastacılık Gereçleri Serisi’nde tatlıların üzerine yazılar yazabileceğiniz Dekorasyon Kalemi, süsleme için şekiller yapabileceğiniz Dekorasyon Şişesi, kekler ve pandispanyaları eşit ve düzgün olarak kesebileceğiniz Kek Dilimleyici Testere, un, pudra şekeri ve kakao eleyebileceğiniz Paslanmaz Elek, hem kesme hem de serviste kullanabileceğiniz Kesici Spatula, tatlılarınızı hazırlarken pratik bir şekilde kullanabileceğiniz Silikon Fırça, Silikon Spatula ve Paslanmaz Çırpıcı bulunuyor.

  Ayrıca farklı şekilli sunumlar için düşünülmüş; kahve fincanın kenarına takılabilen ikramlık kurabiyeler hazırlayabileceğiniz Fincan Kurabiye Kalıbı ve hamurlara, omlete yuvarlak şekiller verebileceğiniz Paslanmaz Yuvarlak Kalıp da seride yer alıyor. Kullan-at grubunda ise tekrar yıkamanıza gerek olmayan Kullan-At Krem Şanti Torbası ve rengarenk desenleriyle Muffin Kek Kalıbı sunuluyor.

  Yola çıkarken temel şartları kalite, şıklık ve pratiklik olan Kenton Pastacılık Gereçlerini en uygun fiyatlarla çok yakınınızdaki marketlerde bulabileceksiniz.

  Kenton, kalitesi ile tüm lezzetlerin başlangıç noktası olan mutfakta, size aradığınız güveni ve yenilikleri sunmaya devam ediyor…