MÜSİAD Uluslararası Fuarına Bekliyoruz

    MÜSİAD Uluslararası Fuarı, her iki yılda bir Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ile paralel olarak, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla İstanbul’da düzenlenmektedir. Etkinlik, fuar katılımcı işadamları ile yatırımcıları bir araya getirerek, ticari işbirliği ve küresel ortaklıklar için yeni fırsatlar sunmaktadır. Büyük ticaret kapasitesi ve gönül birliği organizasyonuyla, Asya’dan Avrupa’ya, Afrika ülkelerinden Türkî Cumhuriyetlere kadar yabancı işadamları, yerli ve yabancı stant katılımcılarıyla uluslararası düzeyde organize edilmektedir.

    Üyelerinin birbirlerini tanıması ve ticari işbirliğini geliştirmesi amacıyla başlayan MÜSİAD Uluslararası Fuarı, açıldığı günden bugüne kadar toplam 1.8 Milyonunun üzerinde ziyaretçi sayısıyla bir marka haline gelmiştir.

    “YÜKSEK AHLAK-İLERİ TEKNOLOJİ”

    Şüphesiz amacımız daha büyük başarılar, daha büyük fuarlar, daha fazla ticarettir. Her iki yılda bir düzenlenen MÜSİAD Uluslararası Fuarına ülkemizin dış ticaretinin artmasına katkıda bulunmak ve Türk mallarının tüm dünyaya satılmasına vesile olmak amacıyla gayretli bir şekilde katılımlarımız devam etmektedir.
    sld1