Çocukların Beslenme Çantasının Vazgeçilmezi!

  “PİKNİK” Okula Dönüş Yolunu Renklendiriyor!

  Uzun yaz tatili sona ererken çocukların okul heyecanı da başladı. Okula yeni başlayanlar kadar bir üst sınıfa geçenlerin de yaşadığı bu tatlı heyecanın kaynağı ise kuşkusuz okul alışverişleri. Okul gereçleri kadar beslenme çantalarını özel kılma işi işe Piknik’in görevi!

   

  Piknik Desenli Kilitli Poşet çeşitlerinin sadece dış kutuları değil eğlenceli desenlere sahip rengarenk poşetleri de beslenme çantalarına renk katıyor.  Kız ve erkek çocuklar için özel olarak hazırlanmış mavi ve pembe konseptli tasarımlar raflarda yerini aldı, küçük tüketicilerine ulaşmayı bekliyor.

   

  Kolay açılır-kapanır kilidi sayesinde çocukların kullanımı için ideal olan Piknik Desenli Kilitli Poşet çeşitleri, beslenme çantaları için özenle hazırladığınız meyve, sandviç ve kurabiyelerin taze muhafazasını sağlıyor.

   

  Tamamen hijyenik ortamda ve el değmeden üretilen Piknik Desenli Kilitli Poşeti aynı zamanda okul ve kreş çantasında küçük malzemeleri taşımak için, çantanızda biberon gibi eşyaları taşımak için, buzdolabında gıdaları uzun süre taze saklamak için de kullanabilirsiniz.