Türkiye İtibar Endeksi Camsil İtibarlı Marka Seçti

  “CAMSİL” markamızla ilgili haberimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz…

  İtibar Atölyesi olarak 2011 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz Türkiye İtibar Endeksi (TİE) araştırması; ülkemizde ekonomimizin lokomotif sektörleri ekseninde itibarı oluşturan etkenleri belirlemek, sektörlerin itibarlarını kıyaslamak, şirketlerin sektörlerinde ve Türkiye genelindeki diğer şirketlere göre nasıl konumlandırıldıklarını ölçümlemek, kurumsal itibar yönetimi alanında bir referans kaynağı oluşturmayı amaçlıyor.

  Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün akademik denetiminde yürütülen TİE, bu yıl ilk kez 20 ayrı kategoride yapıldı. Araştırmada; holdingler, enerji, beyaz eşya, GSM, inşaat, otomobil, hazır giyim, gıda, ilaç, ulaşım, bankacılık, elektronik eşya, turizm, sigorta, eğitim, makine, mobilya, perakende, alkolsüz içecek ve akaryakıt sektörlerindeki şirketlerin itibarı ölçümlendi.

  CATI yani bilgisayar destekli telefonla görüşme yöntemi ile Türkiye çapında gerçekleştirilen TİE, ülkemizin “İtibar Şampiyonları”nı belirleyen ve uluslararası araştırma yöntemlerinin kullanıldığı, ulusal ölçekte bir araştırmadır.

  Bu yıl 5’incisi gerçekleşen araştırmanın radarına giren kurumlar arasında, size ait olan Camsil markası da yer almaktadır. Bu başarınızdan ötürü sizi tebrik ederiz.

  Ödül Alan Markalar;

  Haberler