Kenton, YZB 2014 Sponsoru

    markabrandTürkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından, ilki 2009 yılında düzenlenen “Yerel Zincirler Buluşuyor”(YZB) organizasyonu her yıl perakendeci, üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunanları ortak bir platformda buluşturmaktadır.

    Ana Konuşmacı Sponsoru olarak Kenton markası ile sponsor olduğumuz sektörün rekor katılımlı organizasyonu olan YZB, konferans ve fuar olmak üzeri iki bölümden oluşmaktadır. Yurt içinden ve yurt dışından konusunda uzman konuşmacıarın katıldığı konferansta; perakendeciliğin geldiği nokta, perakendecilik uygulamaları, dünyadaki perakendecilik eğilimi, başarılı perakendeciler,…vb. gibi konular masaya yatırılarak katılımcılara ışık tutmaktadır. Fuar ayağında ise, Anadolu’nun dört bir yanından gelen üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunan firmalar ürünlerini ve hizmetlerini sergilemektedir. Organizasyon kapsamında düzenlenen “Perakendenin En Başarılı Fikirleri Yarışıyor” ile de sektörde hayata geçirilen başarılı uygulamalar ödüllendirilmektedir.

    Sektörün her yık büyük bir heyecanla beklediği YZB, perakendecilerle üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunan firmalar arasında varolan işbirliklerini güçlendirirken, yeni işbirliklerine de imza atma fırsatı sunmaktadır.